Nový příspěvek
dombi - Předevčírem, 13:05 - Odpovědět

Já si osobně myslím že vinu na prohře mají pouze hráči kteří pro mě osobně             z nepochopitelného důvodu přestali hrát.Samozřejmě tam bylo pár vyjimek.
Co může z toho vyvodit u nás trenér + majitel klubu jako potrestání pouze prohodit pořadí pětek .
ZÁVĚREM KUPUJI SI PERMICU 13 LET/ na hokej chodim s přestávkama 32 let/ LETOS JSEM KOUPIL PERMICI I DCEŘI /i když jsem věděl že ji plně nevyužije a že se mě moc nevyplatí/  ALE UDĚLAL JSEM TO PROTO ABYCH PODPOŘIL 
NÁŠ HOK.KLUB.SAMOZŘEJMĚ TAK PLANUJI UDĚLÁM I PŘÍŠTÍ ROK . JÁ JENOM DOUFÁM ŽE SE DO PLAY-OFF DOSTANEM  A ŽE BYL NĚJAKÝ  POSRANÝ ZÁPAS S ORLAMA TO MĚ MĚ OSOBNĚ BUBE UŽ PASÉ.

Skopi - Předevčírem, 13:34

Úplně souhlasím i s tím závěrem

randan - Včera, 12:04

Ano jsme lidé ne stroje, a každý má právo vypustit třeba soustředění se na hru/v práci apod., nesmí to být však jak na houpačce.  Jde o to, že chce-li klub přitáhnout na zpět do ochozů diváky, tak se prostě něco musí změnit (přístup hráčů-bojovnost, hrát 60 minut nejen 40 atd.; příprava na zápas, trénink, nacvičování střelby, přesilovek/oslabení - to jde na vrub trenérovi) a o tom se bavím, když má přijít nějaký impuls. Osobně mám také 2 permice a určitě je na 100% nevyužiji :) A na další sezónu zase budu na značce(kách).

Skopi - 06.12.2023, 20:52 - Odpovědět

Já se obecně málo vyjadřuji k zápasům. Vlastně letoas jsem se vyjádřil jen k jednomu a to domácímu zápasu s Jihlavou. Ale dnes teda musím zase.
Asi tak nějak všichni tušíme, že to co se stalo je průšvih. Ale tentokrát bych to neházel na Svobodu v zádném případě. Do stavu 3:0 to bylo rozehrané tak, že Znojmo dostane deset, protože tak enormně, ale tak enormně slabý tým tady za poslední roky nebyl. 
Co se stalo hlavně ve třetí třetině? HRÁČI SE NA TO PRACHSPROSTĚ VYSRALI, VYKAŠLALI, VYBODLI A JE TO HNUS VŠECH HNUSŮ. Takhle teda chlapi. Před třetí třetinou jsem se bavil s lidma z Přerova i ze Znojma a všichni se shodovali, že jsme jasně lepší a že i kdybychom už nenastoupili, tak ten zápas neprohrajeme. Že to Znojmo je se vší úctou tak strašně tragické, že není schopné vyjet za dvě třetiny za půlku a jediný gól jsme si museli v podstatě dát sami. Dvě třetiny jsme o třídu lepší. Myslíme si, že se Znojmo tak zázračně zmátořilo? Smozřejmě že ne. Naši hráči se na to vybodli úplně trapně a odporně. 
Ještě před zápasem jsem říkal, že naše výkonu jdou nahoru. Když jsem Znojmo viděl v první třetině, tak jsem také říkal, že tento zápas se ani při nejhorším nedá prohrát. 
Jenže co teda dál? Nevadí mi, že se prohraje, ale vadí mi když hráči nebojují a zápas odfláknou. Ale tohle byla ještě jiná kategorie. Tohkle ani nebylo odfláknuté. Do třetí třetiny jsme nastoupili tak, že když Znojmo není schopno ani vhodit puk k nám do pásma, tak jim ho tam zavezeme my a ještě jim pro jistotu šanci připravíme. Protože prostě tohle Znojmo tohoto není schopno. 
Ne, tahle prohra nejde za trenérem Svobodou, ale za hráčema. Za těma hráčema, kteří ke slavnostnímu zápasu přistoupili jako k nějakému puťáku za barákem. A víte co? I když k tomu tak hnusně ti hráči přistoupili, tak jsme stejně byli o třídu lepší.
Ne, tenhle zápas prostě nešel prohrát. To, co udělali hráči je podraz na diváky, fanoušky, trenéry i pana Říhu. Hráči si vůbec neuvědomují totiž, že divák v Přerově platí vstupné jako na extraligu, ale přístup k zápasu vidí jako v krajském přeboru. 
Je ve mě strašná hořkost a naštvání z přístupu hráčů. Jak je vůbec možné, že si někdo dovolí něco odfláknout, něco odchodit? Jak je vůbec možné, že začneme soupeři ve třetí třetině připravovat my sami šance? Takhle to prostě nejde...

Carlos - Předevčírem, 06:16

Řečnická otázka: A za kým jiným, než za trenérem, by dle tebe měla směřovat odpovědnost za vypuštěnou třetinu? To, že trenér není mj. schopen namotivovat hráče i za "rozhodnutého" stavu a naordinovat jim takovou taktiku, která by zbytek utkání dovedla do jasně vítězného konce, je za mě jednoznačně odpovědnost hlavního trenéra.

Skopi - Předevčírem, 07:00

Byl jsem v obou funkcích. I jako hráč a taky jako trenér. Čili pokud hráči cca 40 minut hrají skvěle a zbytek zápasu odchodí, tak s tím neudělá nic ani Mourinho na lavičce. 
Dám ti takový příměr. Včera hrály Pardubice s Raumou. Osobně si myslím že Varaďa je vynikající trenér. Ale Pardubice to projeli na plné čáře i přesto, že cca dva týdny zpět přejeli lídra finské ligy. A teď je otázka. Jde včerejšek za Varaďou? Nejde. Trenér Svoboda včera nachystal nějakou taktiku která když se plnila, tak jsme byli o třídu lepší. To, že hráči svévolně přestanou hrát, to s tím nic neudělá ani sebelepší trenér.uze na střídačce hecovat, může dělat kotouly, může dělat hvězdice, ale nic s tím neudělá. 
A ještě jedna důležitá věc. Přijde mi, že tady vznikl takový názor, že za vše je zodpovědný trenér. Ale jsou za něco zodpovědní i hráči?

Carlos - Předevčírem, 07:41

Vždy jde odpovědnost seshora směrem dolů. Všichni nadřízení nesou odpovědnost za své podřízené, na jakékoli pozici, v jakékoli práci. To, zda s tím trenér včera mohl nebo nemohl něco udělat by si mělo vyhodnotit zejména vedení klubu. Ano, máš pravdu v tom, že i hráči mají (měli by mít) odpovědnost. Ale co uděláš? Sáhneš jim už na tak nízké ohodnocení? To není cesta. V současnosti je jediný smysluplný úkon odvolání trenéra, byť s vědomím toho, že třeba za všechny špatné výkony nemůže.

randan - Předevčírem, 08:57

Také se moc ke hře nevyjadřuji, ale tady je to jak na houpačce. Jednou odehrají skvělý zápas a z toho se na to nedá dívat. Asi máš pravdu, že ten včerejší zápas ve třetí třetině hráči hrubě pustili. Na druhou stranu, ale jak jsem se již výše zmínil, potřebuje tým nějaký impuls, a to je možné především změnou trenéra. Nevím co trénují, ale ty přesilovky to je jedna velká tragédie a táhlo se to včera jasně celý zápas. I to Znojmo mělo ty přesilovky nebezpečnější jak my.

Skopi - Předevčírem, 09:20

Carlos: Myslíš že jiný trenér by ten včerejšek ovlivnil? Prostě když hráči chtějí prohrát, tak prohrají. Tudíž i kdyby tam byl kdokoliv jiný, tak by výsledek byl stejný

Skopi - Předevčírem, 09:22

Randan: Přesilovky jsou problém, ale i bez nich jsme byli o třídu lepší. Ono ani v té třetí třetině to Znojmo nic nezměnilo. Jen prostě hráči chtěli prohrát a tak začali Znojmu sami připravovat šance. Tohle není o impulsu, ale o přístupu hráčů, kteří si ze všech včera udělali prdel a to včetně diváků, fanoušků i trenérů...

kokos - 04.12.2023, 20:35 - Odpovědět

Ve středu proti Znojmu prodej mikin, triček, čepic, šál a kabelek o přestávkách u 2. stolu v hospodě u Řezky! Pozor, omezené množství.


Pavel D. - 02.12.2023, 09:47 - Odpovědět

1 volné místo do Kolína, kdyby měl někdo zájem. Odjezd v 13 hodin od Hané.

Pavel D. - 30.11.2023, 22:08 - Odpovědět

Kaufland - Puky pomáhají

cmelda - 30.11.2023, 19:30 - Odpovědět

Divím se, že nenasadili svého trenéra brankařů 
vládci Hané

kilvap - 27.11.2023, 22:57 - Odpovědět

Dnes bych chtěl ocenit i hostující fanoušky. Jaký rozdíl proti gumám z PV a VS

cmelda - 27.11.2023, 22:08 - Odpovědět

Dnes krásný hokej. Dá se říci: Přerov porazil Přerov, vyhráli modrožlutí
Jediná kaňka: Když už máte vlajky v rukou, tak je smotejte a nenechte válet po zemi či na sedačkách. Je to nedůstojné 

cmelda - 05.11.2023, 15:04 - Odpovědět

Chci se vyjádřit k současné situaci. Všude čtu a slyším: "Svoboda ven"
Hra se mi též nelíbí.
Koho vzít místo něj za současné finanční situace?
Byli tady Kočara, Dočkal, Přecechtěl, Sedlák a za těchto trenérů nám to taky skřípalo. Přesilovky nám též nešly. Myslím si,že dobrých trénérů moc není. Bohužel pytlák je v nebi. Na dresy jsem si zvykl, neboť v období "opavského béčka" byly horší.

Pavel D. - 06.11.2023, 11:55

Hra se nelíbí. Diváci nechodí. Lepšího trenéra stejně neseženeme. Na ty dresy "becherovka" si vlastně zvykneme.

Ani jsem si neuvědomil, jak málo někdy stačí ke spokojenosti.
Nic proti Tobě, jen je to zajímavý názor, možná to tak má více lidí.

Skopi - 06.11.2023, 17:45

Kluci zase bych nebyl úplně jen kritický. Spousta lidí píše že na hru se nedá dívat, ale co jsem viděl na vlastní oči, tak poslední zápasy nebyly úplně špatný. I herně to vypadalo k světu. Možná je problém nevyváženost výkonů (ne výsledků, ale výkonů). Ale upřímně za sebe mohu říct, že když jsme hráli hokej, tak ty zápasy měly úroveň a dokázali jsme vyhrávat :-) . Tak to já jen aby se jen nekritizovalo :-)

šotek - 28.10.2023, 14:29 - Odpovědět

Tak fanouškovsky jsme klesli na úplné dno. Ve Zlíně přes 30 lidí - před 5 lety by to bylo nejméně 300. A teď v Prostějově asi uděláme (k jejich velké radosti) taky rekord. Nezbývá naž čekat na lepší časy.

Nejbližší výjezdy

Sobota, 9.12.2023 - PRAHA
Auta, vlak a po vlastní ose!!!


18:00 Středa
06.12.2023
28.kolo
HC ZUBR PŘEROV 3:5 HC Orli Znojmo
LIT 3:5 PV  |  VSE 3:2 SLA  |  JIH 4:1 FMI  |  POR 1:2sn KOL  |  SOK 2:4 ZLN  |  PCE 3:5 TŘE
15:00 Sobota
09.12.2023
29.kolo
HC Slavia Praha - : - HC ZUBR PŘEROV
KOL - : - JIH  |  FMI - : - PCE  |  PV - : - SOK  |  VSE - : - LIT  |  ZNO - : - ZLN  |  TŘE - : - POR
18:00 Pondělí
18.12.2023
30.kolo
HC ZUBR PŘEROV - : - LHK Jestřábi Prostějov
LIT - : - TŘE  |  JIH - : - VSE  |  ZLN - : - FMI  |  POR - : - SLA  |  SOK - : - ZNO  |  PCE - : - KOL

Sezóna 2023/2024 | 1.liga

1. HC RT Torax Poruba 28 67
2. VHK ROBE Vsetín 28 54
3. SK Horácká Slavia Třebíč 28 50
4. LHK Jestřábi Prostějov 28 48
5. HC Stadion Litoměřice 27 47
6. PSG Berani Zlín 28 43
7. HC Dukla Jihlava 27 41
8. HC Baník Sokolov 28 40
9. HC ZUBR PŘEROV 28 40
10. HC Dynamo Pardubice "B" 28 39
11. SC Kolín 27 34
12. HC Frýdek-Místek 28 27
13. HC Orli Znojmo 27 26
14. HC Slavia Praha 28 26